Dedykowany program PITy 2013/2014 dla Organizacji Pożytku Publicznego

opp 200x200Gorąco zachęcamy wszystkie Organizacje Pożytku Publicznego, a także osoby i organizacje zbierające z pośrednictwem OPP fundusze na subkontach, do skorzystania z naszego darmowego programu PITy 2014/2015 w wersji dedykowanej. Program taki ma na stałe wpisany KRS organizacji, może także mieć wpiasny na stałe cel szczegółowy, co jest przydatne dla osób i organizacji zbierających fundusze na subkontach.

Dedykowany program jest całkowicie darmowy, jedyne co należy zrobić to wejść na stronę opp.taxmachine.pl, zarejestrować się i wygenerować własne instalatory, nie ma ograniczeń co do ilości instalatorów, można np. generować instalatory z różnymi celami szczegółowymi dla podopiecznych.

Do rejestracji i wygenerowania programu potrzebne są:

  • numer KRS organizacji, który będzie wpisany na stałe do deklaracji wypełnianych programem,
  • opcjonalnie cel szczegółowy, który będzie się pojawiał w odpowiednich polach deklaracji, dzięki temu z programu mogą korzystać osoby i organizacje zbierające fundusze na subkontach, dla każdej organizacji może wygenerować dowolną liczbę programów z różnymi celami szczegółowymi,
  • nazwa organizacji,
  • e-mail kontaktowy do osoby zajmującej się dystrybucją programu wśród podatników - na ten e-mail będą przesyłane informacje o wygenerowaniu programu oraz o aktualizacjach programu,
  • należy także podać czy użytkownik korzystający z dedykowanego programu ma mieć możliwość zmiany numeru KRS i celu szczegółowego.

Dedykowany program PITy TaxMachine 2014/2015 jest udostępniany na naszym serwerze, bezpośredni link do niego można umieścić np. na stronie internetowej, w e-mailu czy na Facebook'u. Możecie Państwo także korzystać z wszystkich grafik dostępny na naszej stronie internetowej aby podatnicy odwiedzający Państwa strony łatwiej zauważyli Państwa program.

Mamy nadzieję, że nasze darmowe oprogramowanie PITy 2014/2015 przyczyni się do zebrania przez Państwo większej kwoty 1% podatku dochodowego.

Program PITy 2014/2015 obsługuje wszystkie deklaracje podatkowe, w tym PIT-28, PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38 i PIT-39.

 

DrukujE-mail

abcpodatkowe.pl

Wejdź także na stronę abcpodatkowe.pl, gdzie znajdziesz wiele cennych informacji na temat PIT 37, PIT 28, e-deklaracji, programów do PIT i dużo cennych informacji o podatkach.